Sukuneu­voston jäsenet

Sukuneuvoston 2021- 2024 yhteystiedot:

Heikki
Laukkanen

puheenjohtaja, ulkoinen tiedotus
Kerimäen sukuhaara

Runonlaulajantie 123, 51900 JUVA

  • 0400755204
  • heikkilaukkanen64@gmail.com

Oskari
Laukkanen

varainhoitaja
Pielaveden sukuhaaraa

Neularanta 4, 70780 KUOPIO

  • 0400 271 353
  • oskari.laukkanen@gmail.com

Leo
Laakko

lehtivastaava, sukututkimus
Kiuruveden (Kinttaan) sukuhaaraa

Latvakuja 2, 16300 ORIMATTILA

  • 044 323 7475
  • leo.laakko@gmail.com

Pia
Laukkanen

Suvun tuotemyynti
Kesälahden sukuhaaraa

Lehtokatu 14, 40630 JYVÄSKYLÄ

  • 0503440456
  • mariapia.laukkanen@gmail.com

Risto
Laukkanen

jäsenrekisterinhoitaja
Kesälahden sukuhaaraa

Lehtokatu 14, 40630 JYVÄSKYLÄ

  • 0400 647 637
  • risto.laukkanen@elisanet.fi

Antti
Laukkanen

lehden oikoluku, sukututkimus, DNA
Parikkalan (Kinnarniemen) sukuhaara

Retkeilijänkatu 6 A 10, 00980 HELSINKI

  • 0400769808
  • antti.t.laukkanen@gmail.com

Kirsti
Laukkanen

tuotteiden myynti
Jyväskylän sukuhaara

Mannisenrinne 4 A 17 40270 Palokka

  • 0449792653
  • kirsti.laukkanen53@gmail.com

Sirkka-Maaret
Pumpanen

Sihteeri, Facebook
Kurkijoen suksuhaara

Leipämäentie 753 58700 Sulkava

  • 04003277179
  • sirkkamaaret@luukku.com

Pekka
Laukkanen

kotisivut, jäsenrekisteri
Uukuniemen sukuhaara

Rinnekatu 18 18100 Heinola

  • 0405285316
  • lucapekka@gmail.com

Heli
Janhonen

lehdentoimittaja
Jyväskylän sukuhaara

Vanhakuninkaantie 9 as 1 06100 Porvoo

  • 0503755377
  • heli.janhonen@mondaymorning.fi